Stanowiska

Opis stanowisk:

Poniżej znajduje się opis stanowisk oraz dojazdu i dojścia do nich. Na chwilę obecną wygląda to jak wygląda, ale postaramy sie w najbliższej przyszłości maksymalnie ułatwić korzystanie z nich przez budowę infrastruktury i ulepszenie dojazdu.

Stanowisko „1”- jest najbliżej położone od parkingu leśnego, dojście do niego to około 60 metrów. Samo stanowisko jest przygotowane na dwa namioty. Wędkowanie z niego odbywa się na wprost i jest dosyć utrudnione, gdyż stanowisko po obu  bokach jest porośnięte dużym skupiskiem grążeli. Głębokość około metra, ale chętnie jest odwiedzane przez karpie i duże liny.
Plusem tego stanowiska jest to że  łowimy praktycznie spod kija rzuty na maksymalnie kilkanaście metrów.

Stanowisko „2”- jak większość stanowisk przygotowane pod dwa namioty. Dojście z parkingu około 100 metrów.  Charakterystyka podobna do stanowiska A,  z tym że tutaj oprócz łowienia pod liliami, mamy spory kawałek otwartej wody, któremu tez warto poświęcić uwagę. jest to stanowisko na którym można złowić każdy gatunek ryby występujący w jeziorze.

Stanowisko „3” Dojście z parkingu około 130 metrów
Tutaj łowimy praktycznie na otwartej wodzie, pas grążeli na tych stanowiskach nie utrudnia wędkowania.

Stanowisko „4” Dojście z parkingu około 130 metrów
Tutaj łowimy praktycznie na otwartej wodzie, pas grążeli na tych stanowiskach nie utrudnia wędkowania.

Stanowisko „5” Dojście z parkingu około 130 metrów
Tutaj łowimy praktycznie na otwartej wodzie, pas grążeli na tych stanowiskach nie utrudnia wędkowania.

Stanowisko „6”- Dojście około 200 metrów. Duże stanowisko na dwa namioty, po bokach grążele, ale nie utrudniające holu ryb. Stanowisko z dużym areałem wody do obłowienia, na przeciwnym brzegu nie ma innych stanowisk wędkarskich więc jest pole do popisu.  Jest to ostatnie stanowisko na tym brzegu, dalej w kierunku północnego końca jeziora, jest część zbiornika na której wędkowanie możliwe jest tylko dla członków klubu.

Stanowisko „7”-  dojazd jak wyżej, do przejścia 100 metrów. Stanowisko na dwa namioty . Dostęp do głębszych parti jeziora sprawia iż jest to doskonale lowisko wczesną wiosną i późną jesienią.

Stanowisko „9”- pierwsze ze stanowisk na wschodnim brzegu. Dojazd ulicą Brzeżonko, do zjazdu nad jezioro gdzie można się wypakować i następnie przejść trzeba około 140 metrów. Samochody parkujemy na łące przy ulicy Brzeżonko. Stanowisko na dwa namioty, usytuowane na podmokłym terenie – jednak sekcja kempingowa jest utwardzona. Polecamy kalosze lub klapki letnią porą.