Cennik

Ceny połowu na łowisku Brzeżonko

Licencja dzienna 20zł (młodzież do 16 lat, oraz osoby niepełnosprawne – 50 procent zniżki)

Licencja dobowa 40zł (młodzież do 16 lat, oraz osoby niepełnosprawne – 50 procent zniżki)

W roku 2019 nie sprzedajemy zezwoleń na połów metodą spiningową!!

Kontakt w sprawie zezwoleń pod numerem telefonu 883-486-180 preferowane godziny kontaktu  10.00 – 20.00

Numer konta do wpłat:

bnp paribas

80 1600 1462 1818 7894 8000 0002

Wędkowanie na Łowisku Brzeżonko dozwolone jest wyłącznie po zapoznaniu się z niniejszym regulaminem. Po dokonaniu wcześniejszej telefonicznej rezerwacji stanowiska i uiszczeniu opłaty przelewem  bankowym / pocztowym lub innym umożliwiającym wydrukowanie potwierdzenia zapłaty. Potwierdzenie zapłaty może być w telefonie. . Wędkujący zobowiązany jest także do posiadania  przy sobie zezwolenia rocznego na wędkowanie, które bezpłatnie wydaje Pomorski Klub Karpiowy drogą elektroniczną, a także rejestru zabranych z łowiska ryb.
– rezerwacja i opłacenie, a także pobranie zezwolenia jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem niniejszego  regulaminu.
– na naszej stronie znajduje się wzór jak poprawnie wypełnić zlecenie opłaty na wędkowanie, w przypadku błędnego wypełnienia wędkujący może zostać wyproszony z   łowiska za brak aktualnej opłaty na wędkowanie.

 

 

UWAGA!

Zezwolenie na połów ważne jest wyłącznie z wyraźnie wpisaną datą połowu, oraz obowiązkowym numerem karty wędkarskiej, obcokrajowcy nie posiadający karty wędkarskiej wpisują numer dokumentu stwierdzającego tożsamość – przykładowo numer paszportu.

 

Wzór wypełnienia druczku wpłaty:

Wzór Zezwolenia

Wzór Rejestru