OD LIPCA ZMIANY W WYDAWANIU ZEZWOLEŃ NA ŁOWISKU BRZEŻONKO

Wędkowanie na Łowisku Brzeżonko dozwolone jest wyłącznie po zapoznaniu się z niniejszym regulaminem. Po dokonaniu wcześniejszej telefonicznej rezerwacji stanowiska i uiszczeniu opłaty przelewem bankowym / pocztowym lub innym umożliwiającym wydrukowanie potwierdzenia zapłaty. Potwierdzenie zapłaty może być w telefonie. . Wędkujący zobowiązany jest także do posiadania przy sobie zezwolenia rocznego na wędkowanie, które bezpłatnie wydaje Pomorski Klub Karpiowy drogą elektroniczną, a także rejestru zabranych z łowiska ryb.
– rezerwacja i opłacenie, a także pobranie zezwolenia jest jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
– na naszej stronie znajduje się wzór jak poprawnie wypełnić zlecenie opłaty na wędkowanie, w przypadku błędnego wypełnienia wędkujący może zostać wyproszony z łowiska za brak aktualnej opłaty na wędkowanie.

Numer zezwolenia będzie przyznawany przy pierwszej rezerwacji telefonicznej i będzie obowiązywał do końca roku.
Wzory można pobrać z zakładki cennik

Dodatkowo nie które osoby kontrolujące łowisko będą miały takie wzory zezwoleń przy sobie i będą wydawać osobą zainteresowanym łowieniem na naszym łowisku.

Prosimy przy wysyłaniu maila o pozwolenie podawać pełne dane imię i nazwisko i numer karty wędkarskiej . Można też na jeden adres mailowy pobrać kilka zezwoleń dla znajomych wystarczy podać wszystkie ich dane.